پویش نذر غذا ویژه عید سعید فطر

مجموعه ربیع محبت، زیر نظر شرکت قطعه گمشده زندگی امروز با شماره ثبت  18328 سازمانی مردم نهاد و غیردولتی و غیرانتفاعی است که فعالیت خیرخواهانه خود را به شکل رسمی از تیر ماه سال 1402 آغاز کرده است. ایده پیدایش این موسسه با دیدن و درک مشکلات خانواده‌های نیازمند به وجود آمد.

  مقدمه

خورشید صبح با تلالو گرما بخشش، ابر بهاری با نم خنکش، نسیم صبحگاهی با وزش روح نوازش، چرخ روزگار با فصول متنوعش و تو با دستان پر مهرت، همه و همه در تلاطمید تا این زندگی برای اهالی آبادی زمین هر روز بهتر شود و آرامش به دل های بی قرار باز گردد. گاهی به اندازه ایستادن بالای سر کودکی، سایه ات را به او هدیه می‌کنی و گاهی اسکناسی که به هزار زحمت و خون دل به دست آوردی را به او می‌بخشی. هرچه کنی در این مسیر، قطعا و حتما مورد رضایت پروردگار و شادی بخش فرشتگان و بندگان صالح و مومن زمینی و آسمانی خواهد بود.

 

  درباره پویش

حالا باز هم درهای رحمت الهی به روی شما نیکوکاران و مومنین گرامی باز شده تا بار دیگر در کنارهم عید سعید فطر را شکرگزار شویم و جشنی به پا کنیم به وسعت دلهای شما. مجموعه خیریه ربیع محبت آماده دریافت کمک های نقدی شماست تا در روز فرخنده عید فطر، برای خانواده های مستضعف شناسایی شده غذای مناسب تهیه کرده و در اختیارشان قرار دهد. امیدواریم ان شالله این بار با کمک های شما عزیزان و بزرگواران بتوانیم سفره ای گسترده تر پهن کنیم و تعداد خانواده های بیشتری را از این نعمت بهره مند گردانیم.

  شرکت در پویش

این بار نیز با کرامت بی حد و اندازه‌ات که همچون اقیانوسی بی‌کران و آبی رنگ و آرام است، دستی را که از ربیع محبت به سمتت دراز شده پاسخ خواهی داد و از اعماق وجود و از آن قلب صاف و صیقلی درون سینه ات که چون آینه، انوار آسمانی را بازتاب میدهد، تو نیز در این کار خیر سهیم خواهی شد. برای شرکت در این پویش کافی است تا با مراجعه به لینک زیر، پس از انتخاب مبلغ اهدایی موردنظر نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید.

مشارکت در پویش نذر غذای عید سعید فطر

دیگران را عید اگر فرداست، ما را این دم است...