پویش با حسین بمان! (نذر 72 هزار پیراهن مشکی)

مجموعه ربیع محبت حامی خانواده‌ها، زیر نظر شرکت قطعه گمشده زندگی امروز با شماره ثبت  18328 سازمانی مردم نهاد و غیردولتی و غیرانتفاعی است که فعالیت خیرخواهانه خود را به شکل رسمی از تیر ماه سال 1402 آغاز کرده است. ایده پیدایش این موسسه با دیدن و درک مشکلات خانواده‌های نیازمند به وجود آمد.

  مقدمه:

به خود ببال که عاشق و شیفته حسینی و عشق به حسین خیمه همیشه افراشته در جان توست. خیمه ای به وسعت همه هستی. خیمه ای به بلندای همه آسمان ها و کهکشان ها. با خوانی گسترده از عطش که تشنگی بشریت را پایان خواهد داد. هرگز مباد بی این عشق زندگی کنیم و بی این محبت بمیریم.
هر ساله با نزدیک شدن به ماه محرم و ورود به ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، همه به استقبال این ماه بزرگ رفته و تلاش می کنند تا در برپایی خیمه عزاداری اباعبدالله الحسین سهمی هر چند کوچک داشته باشند. مساجد و حسینیه ها سیاه پوش می شود، منازل و محلات مزین به نام اباعبدالله می شود و کوچک و بزرگ پیراهن های مشکی خود را بر تن می کنند تا در مجالس عزا حاضر شوند. اما در این میان هستند کسانی که نمی توانند سیاه پوش عزای حسین شوند.
 

  درباره پویش با حسین بمان!

مجموعه ربیع محبت به همت استارتاپ ربیع و با همکاری موزه ملی انقلاب اسلامی دفاع مقدس، پیرو عمل به مسئولیت اجتماعی خود و در راستای تعظیم شعائر حسینی، از ابتدای محرم الحرام 1402 اقدام به راه اندازی پویش با حسین بمان با هدف «نذر 72 هزار پیراهن مشکی به نیازمندان» نموده است. هدف اصلی این پویش فراهم کردن پیراهن مشکی برای کودکان و افراد بی بضاعتی است که توان خرید این لباس را در ماه سوگواری اهل بیت (علیهم السلام) ندارند.
 

  شرکت در پویش با حسین بمان!

ربیع محبت امکانی فراهم کرده است تا به سادگی یک خرید، نیکوکاری کنید. شما می توانید با انتخاب یک یا چند مورد از کالاهای موجود در همین صفحه، به هر اندازه که می خواهید در انجام این کار خیر سهیم شوید. پوشاک در نظر گرفته شده برای این طرح، تمام رده های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان را پوشش داده و مناسب خانم ها و آقایان می باشد.

«با حسین» از «یا حسین» یک نقطه کم دارد، ولی بین «یا حسین گفتن» تا «با حسین ماندن» فرسنگ ها فاصله است.
تو با حسین بمان!